wrapper

نشست‌ و همایش‌

عضو هیئت مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران اعلام کرد: نتایج نشست‌های معماری منظر راه، برای تمام متولیان توسعه و نگهداری از جاده‌های کشور الزامی و لازم اجرا می‌شود.

 

 

عضو هیئت مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران اعلام کرد: نتایج نشست‌های معماری منظر راه، برای تمام متولیان توسعه و نگهداری از جاده‌های کشور الزامی و لازم اجرا می‌شود. 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران، مهندس «هوشنگ عشایری» در پنجمین و آخرین جلسه از سلسله نشست‌های «معماری و منظر راه» که در شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران برگزار شد، ارتقای ایمنی راه‌های کشور را از الزامات همیشگی در ارتقای راه‌های کشور دانست و افزود: تلاش می‌کنیم نتایج این نشست‌ها را بتوانیم تا پایان سال 95 به شورای عالی فنی راه و شهرسازی ارائه دهیم و نتایج این نشست برای تمام متولیان توسعه و نگهداری جاده‌های کشور لازم‌الاجرا شود.

دبیر علمی نشست‌های معماری منظر راه، خاستگاه برگزاری این سلسله نشست‌ها را تأکید وزیر راه و شهرسازی بر پیوند و همبستگی موضوعی بین راه و شهرسازی دانست و اظهار داشت: پس از دستور وزیر راه و شهرسازی، کارگروهی تحت عنوان معماری راه با حضور نمایندگان سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور، شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، دانشگاه شهیدبهشتی و شورای عالی فنی امور زیر بنایی حمل‌ونقل شهری شکل گرفت.

چهار نشست قبلی شامل نشست اول «تببین ضرورت توجه به معماری راه در طراحی و مدیریت بهره‌برداری راه‌های برون شهری ایران»، نشست دوم با عنوان «مروری بر فرایند تدوین دستورالعمل ساماندهی منظر راه‌های برون شهری ایران»، نشست سوم  «مروری بر طرح ساماندهی منظر محور تهران- دیزین» و نشست چهارم «مروری بر ارزش‌های ماندگار و میراث فرهنگی در راه‌های کشور» استخراج و نتیجه‌گیری شده است.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today98
Yesterday1099
Total818548

Visitor Info

  • IP: 3.230.148.211

1398-12-09

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir