wrapper

نشست‌ و همایش‌

«الگوی مناسب شهر ایمن، مطالعه پهنه خطر و ریسک مخاطرات طبیعی در شهر تهران» در شصت و دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی شرکت عمران و بهسازی شهری بررسی می‌شود.

 

«الگوی مناسب شهر ایمن، مطالعه پهنه خطر و ریسک مخاطرات طبیعی در شهر تهران» در شصت و دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی شرکت عمران و بهسازی شهری بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، شصت و دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی با موضوع «الگوی مناسب شهر ایمن، مطالعه پهنه خطر و ریسک مخاطرات طبیعی در شهر تهران» ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۱۰ اسفندماه در در محل سالن اجتماعات شرکت عمران و بهسازی شهری ایران برگزار می‌شود.

دکتر مهدی زارع در این نشست به عنوان سخنران و دکتر علی فلاحی، دکتر عباس استادتقی‌زاده و دکتر منیژه قهرودی به عنوان اعضای پنل حضور دارند.

نشست قبلی از این سلسله نشست‌ها با موضوع «هم‌اندیشی پیرامون بازخوانی تجارب تهیه طرح‌های راهبردی توسعه شهرهای قزوین، بندرانزلی و شاهرود» دی ماه برگزار شده بود.

شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان شهید خدامی، پلاک ۵۱ طبقه چهارم واقع شده است.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today143
Yesterday641
Total792691

Visitor Info

  • IP: 3.227.240.143

1398-10-29

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir