wrapper

اخبار استانی

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از اختصاص اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریالی برای اجرای ۱۵ پروژه بازآفرینی شهری در مناطق حاشیه‌ای مرکز این استان توسط سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، مسعود شریفی، مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از موافقت سازمان برنامه و بودجه با اعتبار 180 میلیارد ریالی برای اجرای 15 برنامه بازآفرینی در کرمانشاه خبرداد و اظهارکرد: این پروژه ها قرار است در چندین محله و شهرک مستقر در مناطق حاشیه ای اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از نقاط هدف بازآفرینی کرمانشاه محله شاطرآباد است، گفت: تکمیل مدرسه، اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب، احداث کانال دفع آب‌های سطحی، تکمیل ساختمان کلانتری و احداث سرای محله از جمله اقداماتی است که در محله شاطرآباد در دست اقدام است.

شریفی در خصوص برنامه‌های در دست اقدام در محله کولی آباد کرمانشاه افزود: این برنامه‌ها شامل تکمیل ساماندهی معابر پله‌ای و بهسازی و آسفالت معابر، اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب و اصلاح و بهینه سازی شبکه برق و ایجاد روشنایی می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی کرمانشاه خاطرنشان کرد: همچنین در محلات جعفرآباد، کولی آباد و شاطرآباد اقدامات توانمندسازی و مهارت آموزی ساکنان آنها در زمینه های مختلف بهداشتی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی انجام خواهد گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی اظهارکرد: همچنین بهسازی معابر در محله فیض آباد و بازار تاریخی این محله از جمله پروژه هایی بازآفرینی شهری در کرمانشاه است.

وی ادامه داد: احداث پارک، کانال دفع آب‌های سطحی، مجموعه ورزشی و احداث مرکز آموزش اشتغال و کارآفرینی نیز از دیگر برنامه‌هایی است که برای شهرک جعفرآباد در دست اقدام قرار دارد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today730
Yesterday1289
Total763354

Visitor Info

  • IP: 35.172.217.40

1398-09-19

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir