wrapper

اخبار استانی

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در سند ملی بازآفرینی شهری، وزارت راه و شهرسازی سیاست تولید مسکن را در پیش گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، رضا رضايی با اشاره به بازدید از محلات تاریخی در شهرستان های شوشتر و گتوند، اظهارداشت: تصور برخی از سند ملی بازآفرینی شهری آسفالت و تغییر نمای محلات است در صورتی که وزارت راه و شهرسازی در این زمینه سیاست تولید مسکن را در پیش گرفته است.

وی با بیان اینکه انجام اقدامات زیربنایی لازمه توسعه محلات است، بیان داشت: آسفالت کردن خیابان ها و نیز ساختن پیاده رو از وظایف شهرداری ها است اما ما در اداره کل راه و شهرسازی خوزستان به دنبال ایجاد مسکن هستیم.

رضايی با تاکید بر اینکه مناطقی که استعداد و ظرفیت بازآفرینی شهری با رویکرد تولید مسکن را دارند در اولویت های اجرای این اقدام جامع مشترک در چارچوب یک نظام هماهنگ در سیاست گذاری توسعه شهری قرار خواهند گرفت، افزود: برابر مجوز وزیر راه و شهرسازی به استان ها، محلات و مناطقی که واحدهای مسکونی آنها در معرض خطر هستند می توانند از امتیازات این طرح بهره مند شوند.

وی همچنین در خصوص وضعیت ورودی مسکن مهر، بیان داشت: این کار در شهرهای با جمعیت زیر ۲۵هزار نفر بر عهده بنیاد مسکن است اما در هر صورت این اداره کل تلاش می کند تا مشکلات موجود در این حوزه رفع شوند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today1077
Yesterday804
Total762412

Visitor Info

  • IP: 3.95.131.208

1398-09-18

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir